Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кущинці, Гайсинської міської ради

День знань

Школа - світ й дитячі руки, храм культури та науки В СЗШ I-III ступенів с. Кущинці 20220-2021 навчальний рік розпочався Днем Знань в незвичному, як зазвичай, карантинному режимі.Наша шкільна родина наповнилась вісьмома першокласниками, яких в цей святковий день вітали: адміністрація школи та сільський голова с. Кущинці Швець В.П. З неприхованою радістю учні першого класу НУШ отримали цінні подарунки від відділу освіти Гайсинської РДА, від районних органів влади, від ТОВ «ПК Зоря Поділля» та сільської ради с. Кущинці з рук директора школи Поворознюка В.І. та заступника директора НВР Казандаєвої Н. Г.Цьогоріч перший дзвінок лунав в кожній класній кімнаті для учнів школи під час проведення першого уроку, і як церковний дзвін виганяв з навчальних кабінетів зло, негаразди, біду, хвороби та всілякі віруси.Класні керівники провели Перший урок, спрямований на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-19, на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах».Добра, успіхів, злагоди та удачі усім нам в 2020-2021 навчальному році!
Створено 05.09.20
Альбом школи