Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кущинці, Гайсинської міської ради

День пам'яті Чорнобильської трагедії . День цивільного захисту.

26 квіт. 2024
26 квітня - це день, коли ми поглиблено обговорюємо питання причин, які можуть завдати шкоди людському життю. У 2024 році під час повномасштабної війни День цивільної оборони особливо актуальний, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення.

Тому, учні 5-9 класів активно прийняли участь в обговоренні питань ядерної, хімічної безпеки, правил поведінки з вибухонебезпечними предметами.  Виховні заходи дозволили учням згадати та вшанувати пам'ять жертв Чорнобильської трагедії, а також навчитися важливим навичкам цивільного захисту, які можуть знадобитися в надзвичайних ситуаціях. Учні переглянули документальні фільми про Чорнобильську трагедію, які розповідали про події того часу, драматичні наслідки аварії та героїзм людей, які брали участь у ліквідації наслідків. Проведені заходи  допомогли  краще зрозуміти здобувачам освіти масштаби трагедії та її вплив на життя людей. Також проведено майстер-клас зі створення символічних виробів, присвячених пам'яті жертв Чорнобильської трагедії, ці роботи були, як символ пам'яті. Урочисте вшанування пам'яті загиблих у Чорнобильській аварії мовчанням, під час якого всі присутні згадали імена та подвиги тих, хто віддав своє життя у боротьбі зі страшною катастрофою.
Проведені заходи дозволили учням не лише вшанувати пам'ять жертв Чорнобильської трагедії, а й поглибити знання про мету та завдання цивільного захисту населення.